Osiedle Dębowe etap I-IV

Osiedle Dębowe Etap I-V

Osiedle Dębowe etap I-V to 25 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej,16 budynków w zabudowie szeregowej oraz 3 lokale handlowo-usługowe.

Budynki na Osiedlu Dębowym wykonane są w energooszczędnej technologii, z doskonale doświetlonymi i funkcjonalnymi pomieszczeniami.
Osiedle Dębowe to wysokiej klasy materiały oraz nietypowe rozwiązania dopasowywane do indywidualnych oczekiwań klienta.
W ofercie znalazły się domy w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej o powierzchni od 110 m2 do 123 m2 usytuowane na działkach o powierzchni od 400 do 530 m2.

W I etapie wybudowaliśmy 4 budynki dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Budynki zostały sprzedane w 2013 roku.

W II etapie wybudowaliśmy 6 budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Budynki zostały sprzedane w 2013/2014 roku.

W III etapie wybudowaliśmy 10 budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej Budynki zostały sprzedane 2014.

W IV etapie wybudowaliśmy 3 budynki dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej oraz 3 budynki usługowe. Budynki zostały sprzedane 2015.

W V etapie wybudowaliśmy 20 budynków w zabudowie szeregowej oraz 2 budynki w zabudowie bliźniaczej. Budynki zostały sprzedane w 2016.

Wszystkie domy oddawane były w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie, który zawiera wszelkie prace wykończeniowe zewnętrzne oraz wewnętrzne, uwzględniając tynki maszynowe zacierane na mokro, instalacje wewnętrzne, grzejniki z kotłem C.O., osprzęt elektryczny, parapety z konglomeratu, okna trzyszybowe pięciokomorowe oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe

Obecnie trwa budowa i sprzedaż budynków z kolejnego Etapu rozbudowy Osiedla Dębowego – Etap VI.