Osiedle Dębowe etap V

Osiedle Dębowe Etap V
Osiedle Dębowe to komfortowa inwestycja, która w 2015 r. zajęła 1 miejsce w plebiscycie na Najlepsze osiedle w okolicach Wrocławia. Konkurs organizowany przez Gazetę Wyborczą.

Wprowadzając etap V dotychczasowa oferta została poszerzona o domy w zabudowie szeregowej. W ramach tego etapu powstało 16 budynków w zabudowie szeregowej oraz 4 budynki w zabudowie bliźniaczej.

Domy w zabudowie bliźniaczej w etapie V posiadają powierzchnię 110,72 m² oraz działki o powierzchni od 453,13 do 502,88 m².

Domy w zabudowie szeregowej posiadają powierzchnię od 111,11 do 122,30 m². Do każdego niezależnego segmentu przynależy działka o powierzchni od 250,58 do 549 m²

Dla zwiększenia komfortu, budynki oddzielone są od siebie podwójną ścianą o grubości 55 cm.

Nasze domy spełniają warunki uzyskania dopłaty w programie MdM . Przy obecnych warunkach programu dopłata dla rodziny 2+2 może wynieść nawet 42 tys. zł. Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży w celu uzyskania szczegółowej informacji oraz przeprowadzenia indywidualnych wyliczeń.

Osiedle Dębowe to świadomy wybór ciszy i spokoju wśród otaczającej, niskiej zabudowy jednorodzinnej. Z dala od zgiełku metropolii, a jednocześnie na tyle blisko niezbędnej infrastruktury miejskiej, by móc wygodnie funkcjonować w codziennym życiu.

Osiedle Dębowe to wysokiej klasy materiały oraz nietypowe rozwiązania dopasowywane do indywidualnych oczekiwań klienta. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby naszych klientów, istnieje możliwość zamknięcia i ocieplenia wiaty jak również dopasowywania rozmiaru do potrzeb klientów poprzez projekt zamienny. Zastosowanie powyższych parametrów sprawia, że wiata docelowo spełnia funkcję garażu.

Osiedle Dębowe to funkcjonalne i komfortowe wnętrza, doskonale doświetlone pomieszczenia oraz elastyczne warianty, które dają pełną swobodę aranżacji według własnych potrzeb.