Nagrody

Osiedle Dębowe najlepszym osiedlem w okolicach Wrocławia w plebiscycie „Gazeta Dom”

dyplom

Najlepsze-osiedleOsiedle Dębowe wygrało w plebiscycie na najlepsze osiedle w okolicach Wrocławia zorganizowanym na początku marca podczas Targów Mieszkań i Domów w Hali Stulecia.

Inwestycje biorące udział w konkursie przedstawione były w „Gazecie Dom”, a czytelnicy głosowali podczas Targów Mieszkań i Domów organizowanych 7 i 8 marca we wrocławskiej Hali Stulecia.

W piątym etapie powstanie 16 domów szeregowych i cztery w zabudowie bliźniaczej, a wcześniej na Osiedlu Dębowym oddano do użytku 46 lokali w 23 budynkach bliźniaczych oraz trzy budynki usługowe.

Domy w zabudowie bliźniaczej posiadają 110,72 m kw. powierzchni oraz działki o powierzchni od 453,13 do 502,88 m kw. Szeregówki są nieco większe – mają od 111,11 do 122,30 m kw. i działki o powierzchni od 250,58 do 549 m kw. Domy kosztują od 405 do 450 tys. zł. Mają być gotowe w trzecim i czwartym kwartale bieżącego roku.

– Wśród naszych klientów przeważają młodzi ludzie z dziećmi. Główni nabywcy to mieszkańcy Kątów Wrocławskich, Wrocławia i okolic. W cenie mieszkania we Wrocławiu u nas można kupić dom z ogródkiem – zachwala Anna Zaporowska z firmy 4 living.