Szanowni Państwo, 

Z radością informujemy, że już wkrótce oficjalnie w sprzedaży pojawi się ostatni Etap rozbudowy Osiedla Dębowego.
Jest to niepowtarzalna okazja do zakupu wymarzonego domu.

Ostatni Etap Osiedla Dębowego obejmuje 12 budynków w zabudowie szeregowej (trzy szeregi po cztery segmenty). Powierzchnia oferowanych domów wynosi od 111,11 m² do 123,30 m², a powierzchnia działek od 250 m² do 500 m². Każdy z oferowanych budynków posiada dodatkową powierzchnię nieużytkową nad I piętrem – stryszek, który w najwyższym punkcie osiąga wysokość 2,30 m. Pomieszczenie nieużytkowe świetnie sprawdzi się jako garderoba lub pomieszczenie do przechowania rzeczy używanych sezonowo.

Kąty Wrocławskie stały się jednym z najchętniej wybieranych miast do życia w okolicy Wrocławia. Rozbudowana infrastruktura miasta, nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia, jak również możliwość własnej aranżacji wnętrza budynków na Osiedlu Dębowym, otoczenie terenów zielonych, wszystko to sprawia, że nasze kameralne osiedle to wspaniałe miejsce do życia, które spełni oczekiwania tych, którzy pragną mieszkać blisko wielkomiejskiej aglomeracji, a zarazem cieszyć się z prawdziwego odpoczynku po pracy korzystając z uroków przyrody.
Dodatkowym atutem jest doskonała lokalizacja – kilkuwariantowy dojazd (autostrada A4, AOW, droga wojewódzka 347), stacja PKP oraz prywatne linie autobusowe, pozwalają mieszkańcom osiedla dostać się do centrum Wrocławia w zaledwie 25 min.

Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup nieruchomości i jak wiele czynników wpływa na końcowy wybór, dlatego też, jako deweloper, stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, który jest dla nas kluczowy przy budowaniu inwestycji, jak również doradztwo i opiekę nad przyszłym kupującym.
Proszę pomyśleć o swoim przyszłym domu, a my zatroszczymy się o wszystko inne, szanując Państwa czas.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać więcej informacji o nowym Etapie Osiedla, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego a odezwiemy się do Państwa w celu szczegółowego omówienia oferty.

Zapraszamy również na spotkanie do naszego Biura sprzedaży, które zlokalizowane jest na terenie Osiedla Dębowego, przy ul. Imbirowej 1A.
W trakcie spotkania omówiona zostanie szczegółowo oferta nowego Etapu Osiedla, a Państwo będą mogli zapoznać się z infrastrukturą Osiedla i okolicy oraz zobaczyć budynki na różnym etapie prac.
Biuro czynne jest w godzinach 9:00 – 17:00 (poniedziałek – piątek) oraz w soboty od 11:00 do 15:00 (w soboty prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty).
 


Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych
Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy 4living Sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) oraz drogą telefoniczną.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu, przez firmę 4living Sp. z o.o. sp. k. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), jednak wyłącznie w celu marketingu projektów budowlanych.